Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předkolo Zlaté podkovy a MČR seniorů,mladších a starších juniorů,dětí a pony.

16. 7. 2012

 V Humpolci proběhlo tento víkend Mistrovství ČR ve všestrannosti seniorů, starších a mladších juniorů, dětí a pony „L“ a „ZL“  a také předkolo Zlaté podkovy.Na zajímavé trati předvedlo své dovednosti 149 dvojic a vzhledem k jejich vyrovnaným výkonům byly soutěže napínavé až do posledního dne.To se potvrdilo například v nejvyšší soutěži-Mistrovství ČR seniorů (CNC**).Po chybách na parkuru,kterých se dopustil doposud vedoucí jezdec Lubomír Vrtek  s koněm Diráno,se mistrem ČR stal Robert Pokorný na koni Caleppo z JO Albert Stolany.

V silné konkurenci se neztratili ani jezdci z Vysočiny. Největšího úspěchu dosáhla Radka Dvořáková na koni Damon 2, která se nakonec v MČR seniorů umístila jako druhá. Dobrých výsledků dosáhli i jezdci z Humpolce a blízkého okolí. V soutěži Zlatá podkova obsadila páté místo Nelly Kůsová s koněm Flarégie z JK ČZA Humpolec, ve Stříbrné podkově získala páté místo Markéta Máchová s Aférou z JK Humpolec,  v MČR juniorů získala čtvrté místo Klára Altová s Radiantem z JK Humpolec a Michaela Balounová s klisnou Diamantixa z JK Glod Čejov se stala Mistryní ČR v kategorii dětí.    
                V jednotlivých soutěžích předkola Zlaté podkovy získali další účastníci kvalifikaci pro start ve finále, které se uskuteční 24. – 26. 8. 2012 také v Humpolci.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář